0
K pokladně

Herbal Essences kondicionér 96% Natural origin Coconut

250 ml
Běžná cena
164,90 Kč 659,60 Kč/l

Značka: Herbal Essences

Země původu:
Francie
Popis produktu

Vydejte se s jedním z našich nejlákavějších přírodních přípravků do tropického ráje. 

Hydratační kondicionér s kokosovou vůní Herbal Essences coconut scent hydrate pomáhá vyživovat velmi suché vlasy, vam da vnutorny pocit rovnovah a zahltí vaše smysly příjemnou kokosovou vůní. Naše směs rostlinných výživných látek je obohacena o kokosový extrakt, vyznačuje veganským složením bez sulfátů a je určena k hydrataci vysušených vlasů. 

Naše luxusní krémové složení lze použít dvěma způsoby: jako oplachový kondicionér, nebo jako kondicionér bezoplachový, který necháte působit, abyste si mohli déle užívat krémovou hydrataci, již přináší. 

Naše směs obsahuje pečlivě vybrané složky přírodního původu, a proto budete moci ve své koupelně využívat ohromujici silu prirody. Dopřejte svým vlasům přirozenou krásu a relaxujte díky kompletní péči s naší hydratační kolekcí s kokosovou vůní.

Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o., Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Parfum, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Citric Acid, Linalool, Histidine, Coumarin, Polysorbate 20, Limonene, Glycerin, Cocos Nucifera Fruit Juice, Lactic Acid, Potassium Sorbate

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1112202