0
K pokladně

Pfanner Fruity Pomeranč 25%

1 l
Běžná cena
64,90 Kč 64,90 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Země provenience:
Rakousko
Popis produktu

Chutný pomerančový nápoj s 25% podílem ovoce. Užijte si ovocnou stránku života. Pfanner Fruity Orange je obzvláště stravitelný osvěžující zážitek. Pro slunečné chvíle od časného rána do pozdního večera! Jedna sklenice (200 ml) pokryje 30 % denní potřeby vitaminu C. 

Udržitelný měkký obal se skládá především z obnovitelné suroviny dřeva a nese pečeť FSC. To znamená, že dřevo pochází ze zodpovědného lesního hospodářství.

O ZNAČCE

Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a kvalitní ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

Adresa dodavatele
PPFANNER, spol. s r.o.
Skladovací podmínky
Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 301 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 301 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, pomerančová šťáva vyrobená z koncentrátu pomerančové šťávy, cukr, kyselina: kyselina citronová, vitamin C, barvivo: karoteny, aroma. Podíl ovocné složky nejméně: 25%.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 182 kJ
Energetická hodnota 43 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 9.9 g
Z toho cukry 9.9 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Země

Země provenience Rakousko

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1111924