0
K pokladně

ExAller při alergii na roztoče domácího prachu 150 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
534,00 Kč 534,00 Kč/ks

Značka: ExAller

Popis produktu

Zatočte s roztoči! Pokud Váš imunitní systém nadměrně reaguje na domácí prach, příčinou bývají zpravidla miniaturní roztoči, kteří sídlí převážně ve Vašich matracích a lůžkovinách. Kýchání, alergická rýma, zánět spojivek či atopický ekzém mohou být nepříjemným důsledkem soužití s těmito nezvanými nájemníky. Jaké je řešení? Vyzkoušejte zdravotnický prostředek ExAller®, který Vám pomůže zbavit se roztočů a uleví tak od příznaků alergie na roztoče z domácího prachu.

Použití

K eliminaci roztočů domácího prachu používejte 1x týdně po dobu tří týdnů. Preventivně proti opětovnému výskytu roztočů používejte 1x za měsíc. Před prvním použitím přípravku ExAller® odstraňte hliníkové víčko a připevněte rozprašovač. Před každým použitím přípravek ExAller® důkladně protřepejte.

  • Připravte matraci a polštář: Z matrace odstraňte chránič matrace (pokud používáte). Na matraci a polštář povlékněte klasické ložní povlečení. Můžete použít i bavlněný ručník nebo jinou vhodnou bavlněnou textilii.
  • Přilákejte roztoče: Nastříkejte roztok ExAller® rovnoměrně po celém povrchu povlečené matrace i polštáře (matrace na jednolůžko: 24 stisknutí spreje; matrace na dvojlůžko: 48 stisknutí spreje; polštář: 3 stisknutí spreje). Nechte sprej ExAller® působit minimálně jednu a maximálně dvě hodiny. Poté použité povlečení sejměte.
  • Odstraňte roztoče z povlečení: Vyperte použité povlečení v pračce při teplotě 60 °C. Nepoužívejte aviváž.
  • Odstraňte alergeny z matrace a lůžkovin: Ošetřenou matraci a polštář vysajte vysavačem. Toto je nutné pouze u prvních třech aplikací.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. Výrobek nebyl testován u dětí mladších 3 let a u těhotných nebo kojících žen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Roztok z esenciálních olejů meduňky lékařské a voňatky citronové.

Charakteristika

Forma Roztok
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50122008