0
K pokladně

Suppositoria glycerini SANO Glycerínové čípky Pro děti 1 g 5 ks

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks
Popis produktu

Zdravotnický prostředek je určen pro děti a kojence od 2 týdnů věku k úlevě od občasné zácpy (nikoliv dlouhodobé). Čípek působí rychle a efektivně, obvykle do 15–30 minut.

Dávkování

Dětem od 2 týdnů do 3 měsíců (do 6 kg) zavádějte ½ čípku až 2krát denně. Dětem od 3 měsíců do 1 roku (do 10 kg) zavádějte 1 čípek až 2x denně. Dětem od 1 roku do 4 let (do 20 kg) aplikujte 1 čípek až 3x denně. Dětem od 4 let a starším se aplikuje 1 čípek až 4x denně.

Doporučuje se aplikovat 1 čípek denně, v případě potřeby lze celkovou dávku zvýšit podle věkové skupiny. Další dávka (v případě potřeby) by měla být podána nejdříve po 6 hodinách od první aplikace čípku. Pokud se dítě po užití maximální denní dávky nedokáže vyprázdnit, poraďte se prosím se svým lékařem.

Upozornění

Nepoužívejte orálně, určeno pouze pro rektální použití. Nepoužívejte čípky, pokud trpíte alergií/přecitlivělostí na glycerin nebo kteroukoliv jinou složku přípravku. Výjimečně se může vyskytnout „rektální“ nepohodlí nebo pálivý pocit v konečníku.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 čípek o hmotnosti 1 g obsahuje glycerin, olivový olej, máslový extrakt, nasycené glyceridy rostlinného původu, olejový extrakt z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis).

Charakteristika

Forma Čípek

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50154692