0
K pokladně

Celaskon Long Effect 500 mg 60 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
303,00 Kč 303,00 Kč/ks

Značka: Celaskon

Medicínský certifikát
Popis produktu

Připravek Celaskon long effect je určen k prevenci a léčbě nedostatku vitamínu C v organismu. Užívá se na posílení imunitního systému (odolnosti) organismu při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazeni, zmirňuje a zkracuje jejich přiznaky.

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolku denně. Při léčbě nedostatku vitaminu C (hypovitaminózy C) se užívají dávky vyšší, až 2 000 mg denně, tj. 4 tobolky denně, ale jen při doporučení lékařem! Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat, obvykle 1 tobolku denně, před tím se ale poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Upozornění

Přípravek obsahuje oranžovou žluť, která může způsobit alergické reakce. Dále obsahuje sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
273085
SÚKL název
CELASKON LONG EFFECT 500MG CPS PRO 60
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je acidum ascorbicum (vitamin C). Jedna tobolka obsahuje 500 mg acidum ascorbicum.

Pomocnými látkami jsou zrněný cukr (obsahuje sacharózu a kukuřičný škrob), šelak, kyselina vinná, mastek, želatina, oranžová žluť (E110), oxid titaničitý (E171).

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50155800