0
K pokladně

ViraSoothe chladivý gel 50 g

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
184,00 Kč 184,00 Kč/ks

Značka: ViraSoothe

Popis produktu

Chladivý gel pomáhá zmírnit podráždění při planých neštovicích. Virasoothe obsahuje patentovanou technologii Osmo Care, která ochlazením pokožky zmírňuje svědění při planých neštovicích.

Použití

Před a po použití gelu si ruce umyjte a osušte. Jemně vmasírujte gel do pokožky. Aplikujte 2-3x denně, resp. vždy tehdy, pokud vznikne potřeba zmírnit projevy. Lze použít na obličej i celé tělo. U dětí mladších 6 měsíců lze tento produkt používat pouze pod lékařským dohledem.

Upozornění

Zabraňte vniknutí do očí. V případě náhodného vniknutí do očí vypláchněte velkým množstvím čisté vody. Jen pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glycerol, PEG-8, kaprylyl glykol, polyakrylát sodný, karbomer, hydroxid sodný a čištěná voda. Neobsahuje konzervační látky.

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech) 0,5

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50155383