0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Bronchofin Kids sirup 140 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Zdravotnický prostředek Dr. Max Bronchofin Kids zklidňuje, hydratuje a chrání horní cesty dýchací. Pomáhá při suchém i produktivním kašli. Sirup obsahuje přírodní výtažek z proskurníku lékařského doplněný medovým a jahodovým aroma pro svěží a příjemnou chuť. Díky působení xanthanové a arabské gumy vytváří ochrannou bariéru na sliznici hltanu a chrání tak hrdlo před kontaktem s dráždivými látkami a patogenními mikroorganismy. Třtinový cukr pomáhá hydratovat a snižovat viskozitu hlenu, čímž usnadňuje vykašlávání.

Dávkování

Dětem od 1 roku do 5 let podávejte 3x denně 5 ml sirupu. Děti od 6 do 11 let užívají 10 ml sirupu 3x denně. Doporučuje se užít poslední dávku před spaním. Sirup by měl být užíván třicet minut před nebo po užití jakéhokoli jiného léku. Pokud příznaky nevymizí po 1 týdnu, poraďte se se svým lékařem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V případě známé nebo předpokládané alergie na kteroukoliv složku tohoto zdravotnického prostředku se z preventivních důvodů doporučuje přípravek nepoužívat.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Třtinový cukr 60 %, čištěná voda, medový prášek, proskurník lékařský 1 % (suchý extrakt z Althaea officinalis), jahodové aroma, sorban draselný, kyselina citronová, xanthanová guma 0,05 %, arabská guma 0,05 %, benzoan sodný a směs přírodních tokoferolů.

Výživové údaje: sacharidy 4,43 g (0,4 sacharidových jednotek), cukry celkem 4,24 g v dávce 5 ml.

Charakteristika

Věk od (v letech) 1
Věk do (v letech) 0,92
Forma Sirup

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50155353