0
K pokladně

Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Doplněk stravy
10 ml
Běžná cena
205,00 Kč 2 050,00 Kč/100 ml

Značka: Phyteneo

Popis produktu

Přípravek Phyteneo Spasmophyt obsahuje směs silic (borovicovou, mátovou, eukalyptovou, anýzovou, fenyklovou, heřmánkovou a pomerančovou), extrakt medvědice lékařské a vrby bílé. Fenykl přispívá k normální funkci močových cest. Medvědice lékařská podporuje normální funkci močového měchýře a ledvin.

Dávkování

Při potížích 3–5 kapek / 4–5x denně před jídlem. 

Je možné dávkovat na kostce cukru apod. Přípravek není určen k dlouhodobému užívání, užívejte jej souvisle nejdéle 2 týdny. Nepoužívejte přípravek dříve než 14 dní od ukončení posledního užívání. Delší užívání konzultujte se svým lékařem.

Upozornění

Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. 

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Terpentýnová (borovicová) silice 30,4 %, Extrakt z medvědice lékařské 2,5 %, Eukalyptová silice 4 %, Anýzová silice 4,5 %, Mátová silice 3 %, Heřmánková silice 0,1 %, Fenyklová silice 4 %, Citroníková silice 2 %, Extrakt z vrby bílé 1,5 %.

Charakteristika

Forma Kapky
Věk od (v letech) 15

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50041713