0
K pokladně

Tierra Verde Tekuté mýdlo na ruce s vůní BIO vavřínu kubébového

500 ml
Běžná cena
174,90 Kč 349,80 Kč/l

Značka: Tierra Verde

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Máte rádi citrusové vůně a pomeranč i citron už vám zevšedněly? Toto mýdlo vás potěší neotřelou, svěží vůní BIO silice z vavřínu kubébového. Díky šetrnému složení nevysušuje, nedráždí a je vhodné i pro citlivou pokožku – potvrzeno dermatologickým testováním.

Pečujte o své ruce při každém mytí. Základem tohoto mýdla jsou jemné tenzidy na přírodním základu, včetně extraktu z mýdlových ořechů. Díky obsaženému glycerinu a optimálnímu pH zanechá vaši pokožku přirozené hebkou, i pokud se umýváte často.

Svěže citrusovou vůni mýdlu dodává BIO esenciální olej z vavřínu kubébového. Jeho výrazné aroma vám zaručeně zvedne náladu, má v sobě energii jižního slunce.

Žádné ropné deriváty, syntetické parfémy ani barviva – šetrné složení i minimální ekologickou stopu mýdla potvrzuje přísný certifikát Ecogarantie.

Lahev s pumpičkou je vyrobená z recyklovaného a recyklovatelného plastu (rPET).

Tekuté mýdlo je vhodné pro běžnou očistu rukou. Snadno se aplikuje a omývá, oblíbí si ho malí i velcí.

O výrobci

Výrobky a služby, jež vyrábíme, jsou odrazem nás samých. Vyjadřují náš pohled na svět. Vznikají s láskou, vášní a radostí a jsou zhmotněním naší filozofie. Díky nim společně tvoříme svět, ve kterém si přejeme žít. V Tierra Verde žijeme podle principů skutečně ekologického života, tedy True Eco. Hledáme souvislosti, zkoumáme podstatu ekologických problémů a nacházíme jejich řešení. Vyhodnocujeme a upravujeme je podle nových zkušeností a znalostí. V rychle se měnícím světě propracováváme další postupy a jsme v tom důslední a nekompromisní. True Eco tak tvoří jednoduchý, ale promyšlený rámec, v němž se všechny naše aktivity odehrávají. 

Výsledkem je 200 produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáháme žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji. Naším snem je čistá a zdravá planeta. Klademe důraz na zodpovědné chování nejen k ní, nýbrž i k lidem, kteří ji obývají. Lidskost a společenská odpovědnost jsou důležitou součástí našich firemních hodnot. Pomáháme znevýhodněným lidem a lidem v nouzi zvýšit kvalitu jejich života.

Adresa dodavatele
Tierra Verde s.r.o., Vintrovna 482/5d, 664 41 Popůvky u Brna, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Sodium Cocoamphoaceatate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Alcohol denat., Sodium Lauroyl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Limonene.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1111546