0
K pokladně

Good Gout BIO Banánové polštářky

50 g
Doporučená cena
124,90 Kč
111,90 Kč 2 238,00 Kč/kg

Značka: Good Gout

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Malé křupavé polštářky…  To je vynikající směs obilovin a luštěnin, které dodává šmrnc špetka sušeného mléka. O sladkost v ústech se starají banány, kterých je v polštářcích jen tolik, aby cukr neškodil. Jejich složení je lehké a stejně jednoduché, jakoby šlo o lahodný krajíček chleba s ovocem!

Dětská výživa od ukončeného 8. měsíce. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí. Multicereální sušenky pro děti. Pufované. Pečené.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali banánové polštářky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Potravina pro zvláštní výživu.

Hmotnost: 50 g. Výrobek ekologického zemědělství.

Adresa dodavatele
Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, 159 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Baleno v ochranné atmosféře. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 67 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 67 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

67 % bio rýžová mouka, 10 % bio cizrnová mouka, 7,5 % bio sušené plnotučné MLÉKO, 5 % bio quinoová mouka, 5 % bio pohanková mouka, 3,5 % bio přírodní banánové aroma, 2 % bio banánový prášek, vitamín B1 Bez lepku. Obsahuje laktózu. Může obsahovat stopy SÓJI, MLÉKA a SEZAMU.

Alergeny jsou označeny VELKÝM PÍSMEM.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1571 kJ
Energetická hodnota 371 kcal
Tuky 3.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 70 g
Z toho cukry 4.2 g
Vláknina 4.8 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 0.07 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 8. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1092105