0
K pokladně

DiaChrom nízkokalorické sladidlo 600 tablet

Doplněk stravy
600 ks
Běžná cena
230,00 Kč 0,38 Kč/ks

Značka: DiaChrom

Popis produktu

Moderní nízkokalorické stolní sladidlo, jehož sladící složkou je aspartam. Skvěle poslouží k oslazení nápojů, cukroví, salátů atd.

Dávkování

1 tableta má sladivost jedné velké kostky cukru (4,4 g), ale má 95,6 % nižší kalorickou hodnotu. Tablety jsou tvarově uzpůsobeny tak, že je lze pohodlně rozlomit a tím si každý konzument přizpůsobí sladkost svého oblíbeného nápoje přesně podle svých představ. 

Upozornění

Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy (alergen). Dětem podávat pouze po dohodě s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Nutriční hodnoty

Energetická hodnota 1 tablety: 3,3 kJ / 0,77 kcal, bílkoviny 27 mg, sacharidy (laktóza) 167,4 mg, tuky 0,2 mg. 

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sladidlo E951: aspartam (11 %). Obsah chrómu: 1,5 µg/tab. Ministerstvo zdravotnictví omezuje vyhláškou příjem chrómu na 200 µg/den. Toto množství je obsaženo ve 133 tabletách. Přijatelný denní příjem (ADI) aspartamu je 40 mg/kg tělesné hmotnosti na den, což představuje pro člověka o hmotnosti 80 kg konzumaci maximálně 145 tablet DiaChromu za den.

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50003601