0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Kinesio Tape Green 5 cm x 5 m tejpovací páska 1 ks

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Kinesio Tape je zdravotnický prostředek vhodný při bolesti zad, svalů a sportovních poraněních. Aplikuje se na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. Použitím pásky dochází k optimálnímu zapojení svalového systému, k ochraně svalů před nadměrným stresem, ke zvýšení pružnosti kůže a vyhlazení jizev a ovlivnění rozsahu pohybu. V zelené barvě.

Použití

Změřte si potřebnou délku přiložením na místo, kde budete pásku lepit, bez stažení ochranné fólie. Před nalepením pásky zakulaťte všechny rohy ostrými nůžkami. Před lepením odtrhněte část ochranné fólie, která chrání lepicí vrstvu pásky. Třením zahřejte pásku pro lepší přilnutí. Kotvy (začátek a konec) je nutné lepit bez napnutí. Pásku aplikujte na čistou, suchou pokožku. Pro komfortnější odstranění doporučujeme pásku namočit. Pásku odstraňujte opatrně, abyste si nezpůsobili poranění kůže. Pásku lze nechat na kůži 24 hodin, užívejte maximálně 5-7 dní.

Upozornění

Nepoužívejte na otevřené rány nebo citlivou a podrážděnou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

95 % bavlna, 5 % elastan. S hypoalergenním akrylovým lepidlem.

Charakteristika

Forma Páska

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50149596