0
K pokladně

Megafyt Třezalkový čaj nálevové sáčky 20x1,5 g

Registrovaný léčivý přípravek
30 g
Běžná cena
68,00 Kč 226,67 Kč/100 g

Značka: Megafyt

Medicínský certifikát
Popis produktu

Tradiční rostlinný léčivý přípravek k úlevě při přechodném psychickém vyčerpání, které se může projevovat jako rozladění, napětí nebo úzkost a strach.

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek teplého čaje 2x denně, ráno a večer. K dosažení žádoucího účinku je nutno pokračovat v užívání nejméně 10-14 dní.

Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 2 týdny, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Užívání třezalky by nemělo být dlouhodobé a bez přestávek.

Upozornění

Při užívání se vyvarujte intenzivního slunečního ozáření či jiného zdroje UV záření. Přípravek může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků užívaných k uklidnění a při depresích. Může snižovat účinky hormonální antikoncepce, warfarinu a dalších léčiv.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
115262
SÚKL název
TŘEZALKOVÝ ČAJ SPC 20 I
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nať třezalky (Hyperici herba).

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50146988