Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Marťánci Gummy JARO - LÉTO 50 ks

Doplněk stravy
250 g
Běžná cena
194,00 Kč 77,60 Kč/100 g

Značka: Marťánci

Popis produktu

Marťánci Gummy jsou chutné želatinové tablety, které obsahuji doporučené denní dávky důležitých vitaminů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

Dávkování

Užívejte 1-2 želatinové Marťánky denně.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Používáme pouze přírodní barviva, případná změna barvy želatiny neovlivňuje kvalitu přípravku.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin C 80,0 mg (100 % DRHP), vitamin B6 2,80 mg (200 % DRHP), vitamin D3 2,5 μg (50 % DRHP), vitamin K1 75,0 μg (100 % DRHP), vitamin A 800,0 μg (100 % DRHP) ve 2 želatinových tabletách. DRHP … denní referenční hodnota příjmu.

Glukózový sirup, sacharóza, hovězí želatina, voda, koncentrované šťávy (jablko, bílý hrozen, hruška, černá mrkev), voda, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kyselina L-askorbová, koncentrát mrkve, ibišku, světlice a spiruliny, aroma jahoda, aroma borůvka, kokosový olej, aroma mandarinka, aroma citron, fytomenadion, retinyl acetát, maltodextrin, pyridoxin hydrochlorid, lešticí látka (karnaubský vosk), cholekalciferol.

Charakteristika

Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126180