0
K pokladně

Syoss Suchý šampon pro mastící se vlasy

200 ml
Běžná cena
169,90 Kč 849,50 Kč/l

Značka: Syoss

Země původu:
Německo
Popis produktu

Syoss suchý šampon Anti Grease nabízí 1 den svěžesti bez umývání vlasů. Receptura s účinkem proti maštění vlasů nezanechává žádné viditelné zbytky po vyčesání.

Hlavní vlastnosti Syoss Anti Grease suchého šamponu:

  • 1 den svěžesti navíc
  • Okamžitá čistota a svěžest
  • Účinek proti maštění vlasů
  • Žádné viditelné zbytky po vyčesání
  • Veganské složení

Návod k použití

Šampon důkladně protřepejte před prvním použitím i každým sprejováním. Nasprejujte do jednotlivých vrstev vlasů po menších dávkách ze vzdálenosti 20 cm. Konečky prstů vmasírujte se zaměřením na kořínky. Poté vlasy důkladně vyčesejte. V případě ucpání, umyjte ventil pod teplou vodu a poté opatrně vysušte.

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Mimořádně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně či jiného zdroje zapálení. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte v dobře větraných místech. Používejte v krátkých dávkách. Nestříkejte do očí. Úmyslně nevdechujte. Do recyklačního kontejneru dávejte jen úplně vyprázdněné (recyklační sběr).

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Butane, Propane, Alcohol denat., Oryza sativa (rýžový) škrob, Isobutane, Parfum (vůně), Niacinamide, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, Aqua (voda), Citronellol, Citral, Geraniol, Cetrimonium chloride, Benzyl alcohol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000642