0
K pokladně

EndWarts PEN C pero k odstranění bradavic 3 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
356,00 Kč 356,00 Kč/ks

Značka: EndWarts

Popis produktu

EndWarts PEN C je účinným roztokem pro odstraňování bradavic. Roztok je určen k ošetření rukou, chodidel, loktů a kolen a to jak dospělých, tak i dětí. Díky jedinečnému složení EndWarts PEN C pomáhá tělu bradavice vysušit a vyloučit.

Použití

  • Opatrně přitiskněte hrot pera na bradavici a nechte pero přiložené po dobu tří sekund.
  • Roztokem zvlhčete celou plochu bradavice.
  • Po použití si můžete ihned natáhnout ponožky nebo se vykoupat.
  • Ošetřené místo nezakrývejte náplastí, použití náplasti může poškodit pokožku.
  • Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků, provádějte toto ošetření pravidelně, dokud bradavice zcela nezmizí, jinak se proces zastaví.

Dospělí: Aplikujte 1x týdně, bradavice obvykle zmizí po 5-15 ošetřeních. Děti: U dětí používejte roztok velmi střídmě. Na tenké pokožce stačí použít jen 1x za 2-3 týdny. Bradavice obvykle vymizí po 2-3 ošetřeních.

Upozornění

Při otevírání víčka buďte opatrní, netlačte na něj ani za něj netahejte. Pomalu sejměte víčko a zacházejte s perem opatrně, aby nedošlo k náhodnému rozlití. Dávejte pozor, abyste roztok aplikovali pouze na bradavice a zabránili styku s okolní zdravou pokožkou. Nepoužívejte na bradavice na obličeji nebo genitáliích. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Pozor: EndWarts PEN C je žíravina, se silným a dráždivým zápachem. Nevdechujte. Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Nepředávkujte! Nadměrná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Použijete-li roztoku příliš mnoho nebo jím nechtěně potřísníte okolní pokožku, okamžitě postižené místo omyjte větším množstvím vody, abyste zamezili poškození pokožky. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud nosíte kontaktní čočky, okamžitě je vyjměte a vypláchněte oči, jak je popsáno. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. S perem nijak neadekvátně nemanipulujte (neotevírejte je, neprořezávejte ani neprorážejte).

ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK třídy IIb, č. notifikace RZPRO 01183654.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aplikační pero obsahuje: kyselinu mravenčí (75 % hm.), vodu, glycerol, barvivo.

Charakteristika

Forma Pero

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50152285