0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Omega 3 Premium XXL 180 kapslí

Doplněk stravy
180 ks
Běžná cena
681,00 Kč 3,78 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Výhodné XXL balení doplňku stravy Dr. Max Omega 3 Premium. Kapsle Omega 3 Premium obsahují rybí olej s obsahem nejpotřebnějších omega-3 mastných kyselin EPA (kyseliny eikosapentaenové) a DHA (kyseliny dokosahexaenové). Při denním příjmu alespoň 250 mg (1 kapsle) přispívají EPA a DHA k udržení normální činnosti srdce. DHA při denním příjmu 250 mg (2 kapsle) přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku. Menší velikost kapslí usnadňuje polykání.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně, nejlépe po jídle. Vyšší dávkování konzultujte s lékárníkem nebo lékařem.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

1Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. 2Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. 3Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaenové (EPA).

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rybí olej, želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda. Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50152732