0
K pokladně

Elimax Šampon proti vším 100 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
387,00 Kč 387,00 Kč/ks

Značka: Elimax

Popis produktu

Elimax Šampon proti vším s ochranným faktorem proti vším. Usmrcuje vši a hnidy. Odpuzuje nové vši. Účinek se dostaví již do 5 minut. Přípravek není nutné nechat působit déle nebo přes noc. Neobsahuje silikon ani insekticidy.

Použití

KROK 1: NANESTE ŠAMPON NA SUCHÉ VLASY
Ramena a krk si přikryjte ručníkem, abyste predešli kontaktu přípravku s pokožkou nebo oděvem. Pro aplikaci šamponu Elimax® přímo na pokožku hlavy použijte praktický aplikátor. Zajistěte, aby se přípravek nedostal do úst/plic nebo do očí (např. zakrytím úst/očí žínkou). Šampon naneste na celý povrch hlavy a na všechny vlasy. Vtírejte dukladně od kořínků po konečky a zvláštní pozornost věnujte oblasti za ušima a vlasům na zadní části hlavy. Nechte prípravek pusobit 5-15 minut včetne doby procesání (viz krok 2). Vlasy nepřikrývejte.
KROK 2: PO APLIKACI ELIMAX® ŠAMPONU DUKLADNE VLASY PROCEŠTE
Úspešnost lécby zvyšuje dukladné pročesání vlasů jemným odvšivovacím hrebenem.
1. Pročešte vlasy bežným hrebenem, abyste rozčesali případné zcuchané prameny.
2. Oblast od čela k zátylku a od jednoho ucha ke druhému rozdělte na čtyři části.
3. Pak pročešte vlasy v každé části odvšivovacím hřebenem - začněte co nejblíže u hlavy. Pročesávejte vlasy pouze odshora hlavy dolů.
4. Pravidelně otírejte hřeben vatovým tamponem, abyste odstranili nahromaděné vši a hnidy. Všechny prameny prosté vší/hnid přeložte hřebenem na stranu.
KROK 3: PO 5–15 MINUTÁCH SI UMYJTE VLASY VČETNĚ DOBY PROČESÁVÁNÍ
Nejdříve vlasy navlhčete menším množstvím vody a vytvořte pěnu. Pěnu důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Přípravek se snáze oplachuje vlažnou vodou. Zabraňte kontaktu šamponu s očima. Vlasy nemusíte znovu umývat bežným šamponem. Vysušte vlasy ručníkem, nepoužívejte vysoušeč vlasů. Pokud ošetrujete vlasy večer, ujistěte se dříve než půjdete spát, že jsou dokonale suché. Behem následujících 7 dnu vlasy denně kontrolujte. Pokud behem tohoto období naleznete další vši, ošetrení opakujte. Ve většine případů postačuje jednorázové ošetrení.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Oligodecenový olej, pěnící složky, LPF® (sezamový olej, akrylátový kopolymer), aroma.

Charakteristika

Forma Šampon

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50088879