0
K pokladně

Mundisal orální gel 8 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
135,00 Kč 135,00 Kč/ks

Značka: Mundisal

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek se používá při bolestech, zánětech, podráždění, poranění nebo vředech v ústní dutině, nosu nebo hltanu.

Dávkování

U dospělých, dospívajících i dětí se nanáší čistým prstem malé množství gelu (asi 0,5 – 1 cm dlouhý proužek, množství velikosti hrášku) na postižené místo na sliznici a lehce se vmasíruje. Obyčejně se gel aplikuje 3 – 4x denně a množství gelu nesmí být překročeno. Pokud je bolest velmi intenzivní muže se léčba opakovat každé 2 – 3 hodiny (maximální počet 8 – 10 aplikací denně se nesmí překročit). Gel se může nanášet před jídlem a před spaním. Použití u dětí a dospívajících do 16 let v případě současně probíhajícího horečnatého stavu je zakázano. Během těhotenství a kojení by se měl přípravek používat s opatrností a podle pokynů lékaře.

Upozornění

Použití u dětí a dospívajících do 16 let v případě současně probíhajícího horečnatého stavu je zakázano. Během těhotenství a kojení by se měl přípravek používat s opatrností a podle pokynů lékaře.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
46899
SÚKL název
MUNDISAL 87,1MG/G ORM GEL 1X8G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je cholini salicylas 87,1 mg v 1 g gelu.

Pomocnými látkami jsou  hypromelosa, glycerol, ethanol 96 % (v/v), anýzová silice, levomenthol, natrium-cyklamát, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50012535