0
K pokladně

Tantum verde Eucalyptus 3 mg 20 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Tantum verde

Medicínský certifikát
Popis produktu

Pastilky obsahují léčivou látku benzydamin-hydrochlorid, který má protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Pastilky jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v hltanu. Pro dospělé a děti od 6 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 6 let užívají 1 pastilku (nechte pomalu rozpustit v ústech) až 3x denně, neurčí-li lékař jinak. Neužívejte bezprostředně před nebo v průběhu jídla a pití. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Upozornění

Pokud trpíte bronchiálním astmatem, může se u Vás vyskytnout bronchospasmus (zúžení průdušek). Přípravek obsahuje isomalt, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Dále alergenní vonnou látku limonen (obsaženou v blahovičníkové silici), která může vyvolat alergickou reakci.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
273090
SÚKL název
TANTUM VERDE EUCALYPTUS 3MG PAS 20
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je benzydamin-hydrochlorid 3 mg v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou: isomalt (E 953), blahovičníková silice (obsahující alergen limonen), monohydrát kyseliny citronové, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, chinolinová žluť (E 104), indigokarmín (E 132).

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50151453