0
K pokladně

Metro Chef Cibule červená čerstvá, síť

5 kg
Běžná cena
239,90 Kč 47,98 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

METRO Chef Cibule červená 5 kg.

Kalibr: 50/70

O PRODUKTU

Cibule kuchyňská je cibulová zelenina, nazvaná podle konzumní části, tedy cibule - mezi kterou patří i pažitka, česnek nebo pórek. Tvar a velikost cibule je značně variabilní, od diskovité až po protáhle vejcovitou. Vnější šupiny cibule jsou blanité, různě zbarvené (bílé, žluté, fialové, hnědé). Plodem je tobolka. Tato červená cibule má jemně nasládlejší chuť a červenofialový povrch.

Červenou cibuli použijete na mnohé způsoby, ať už v teplé kuchyni pod maso nebo jako omáčku, či ve studené kuchyni na saláty nebo k naložení. Výborně také doplňuje sladší jídla, která vhodně chuťově zvýrazní. Už jste například vyzkoušeli cibuli karamelizovat?

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Cibule potřebují sucho a tmu, ideální je pro ně ale vyšší teplota kolem +10°C. Cibuloviny neskladujte vedle banánů a citrusů, převzaly by navzájem "cibulový a citrusový" pach. Cibule (a česnek) se nedoporučuje skladovat vedle brambor. Cibule uskladněná vedle rajčat může ztrácet na pálivosti.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1090105