0
K pokladně

Hollandia Jogurt bílý bez laktózy

400 g
Běžná cena
29,90 Kč 74,75 Kč/kg

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Krémový jogurt bez laktózy je vhodný pro všechny, kteří trpí intolerancí laktózy, nebo prostě chtějí snadněji stravitelné jogurty. Vyrobili jsme je z kvalitního mléka z prověřených farem společně s přídavkem zdraví prospěšných bakterií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus.

Obsah laktózy jsme rozštěpili pomocí speciálně vyvinutého enzymu, který svou činností při fermentaci rozkládá laktózu na lehce stravitelnou glukózu a galaktózu. Rozštěpení laktózy nemá vliv na chuť vašeho oblíbeného jogurtu.

Obsah laktózy <0,01 g / 100 g.

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 2-8°C.
Název a adresa výrobce
Hollandia Karlovy Vary, s.r.o., Krásné Údolí 151, 364 01 Toužim
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 19 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, mléčná bílkovina, enzym laktáza, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g). Obsah tuku nejméně 3,5 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 283 kJ
Energetická hodnota 68 kcal
Tuky 3.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.8 g
Sacharidy 4.6 g
Z toho cukry 4.6 g
Bílkoviny 3.8 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007444