0
K pokladně

Hollandia Farmář jogurt stracciatella

400 g
Akční cena 33,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
42,90 Kč 107,25 Kč/kg

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jogurt Farmář vyrábíme z prověřeného mléka okolních farem. Dodržujeme všechny postupy tak, abychom získali charakteristickou chuť jogurtu Hollandia.

Mléko s jogurtovou kulturou zraje v tanku. Několik hodin a při pečlivě hlídané teplotě. Pak uzrálý bílý jogurt mícháme s ovocem a plníme do kelímků.

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o., Krásné Údolí 151, 364 01 Toužim
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 21 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko, ochucující složka 18 % [cukr, čokoládové kousky 12 % (kakaová hmota, kakaové máslo, cukr, emulgátor: slunečnicový lecitin), aroma], mléčná bílkovina, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g). Obsah tuku nejméně 2,5 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 504 kJ
Tuky 5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.4 g
Sacharidy 16 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 3.1 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Stracciatella, tiramisu, karamel
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007426