0
K pokladně

Hollandia BIO Bifi drink jahoda s mátou

230 ml
Akční cena 24,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
32,90 Kč 143,04 Kč/l

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jogurtový drink vyrábíme z bio mléka. Jahody i máta jsou v biokvalitě. Součástí balení je speciální překryvné víčko, díky kterému můžete drinky snadno pít i za chůze či ve vlaku. Ideální k snídani, na svačinu, do auta i na kolo. Dobře se pije všem věkovým kategoriím.

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o., Krásné Údolí 151, 364 01 Toužim
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 22 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko*, ochucující složka 16 %* (třtinový cukr*, jahody* 18,5 %, koncentrát jablečné šťávy* 2,2 %, koncentrát šťávy z černé mrkve*, stabilizátor: karubin*, přírodní aroma, koncentrát citronové šťávy*, mátový extrakt* 0,007 %), mléčná bílkovina*, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (10^6/g). *BIO surovina

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 375 kJ
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.8 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007406