0
K pokladně

Hamé Křeník

130 g
Běžná cena
48,90 Kč 376,15 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Křeník je ostrá pochoutka, která je skvělou přílohou k uzenému i grilovanému masu. Hodí se také jako základ do křenové omáčky.

O výrobci

Společnost Hamé je lídrem na českém trhu chlazených a trvanlivých potravin a je jednou z největších firem svého druhu v celé střední Evropě. Její základy leží ve dvacátých letech dvacátého století. Ve svém neustále se rozšiřujícím sortimentu nabízí paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, kompoty, kojeneckou stravu, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Hamé s.r.o., Na Drahách 814, Kunovice 686 04, Česká republlika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 296 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 296 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Křen (44 % hm.), pitná voda, cukr, rostlinný olej (řepkový), ocet, sůl, zahušťovadlo: kukuřičný modifikovaný škrob, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervant: disiřičan draselný, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant E211.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 622 kJ
Tuky 7.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 18 g
Z toho cukry 14.2 g
Bílkoviny 1.7 g
Sůl 2 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007397