0
K pokladně

Taft Volume lak na vlasy s ultra silnou fixací

250 ml
Akční cena 99,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
134,90 Kč 539,60 Kč/l

Značka: Taft

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Taft Volume lak na vlasy pro objem jemných vlasů a fixaci vašeho účesu.

Receptura přípravků Taft Volume obsahuje více než 3 miliony molekul kolagenu a látek dodávajících vlasům objem, takže vašemu účesu dodá živý objem bez zatížení.

Vlastnosti laku Taft Volume:

  • Stupeň fixace 4
  • Přirozený pohyb vlasů & objem
  • 24 h fixace bez slepení
  • Pomáhá chránit vlasy před vysušováním
  • Beze zbytků, zatížení
  • Pomáhá chránit účes před vlhkostí a větrem
  • Jednoduché na vyčesání
  • Veganské složení

Použití

Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům.

O výrobci

Taft, to je řada věhlasných přípravků na vlasy značky Schwarzkopf, které se hodí do každého počasí. Za 50 let na trhu se výrobky této řady staly opravdovou stálicí na stylingovém trhu. Prochází neustálým vývojem dle posledních trendů a jejich výběr dokáže vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Dlouhotrvající fixace, působivý objem, oslnivý lesk vlasů, či ochrana před teplem - to vše a víc dokáží výrobky Taft zařídit. Značka Schwarzkopf patří německé společnosti Henkel, která se pyšní dlouhou, úspěšnou historií.

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Záměrně nevdechujte.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Název a adresa výrobce
Schwarzkopf & Henkel GmbH, Henkelstraße 207, 40599 Düsseldorf, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Dimethyl ether Alcohol denat. Aqua (water, eau) Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer Aminomethyl propanol Bambusa vulgaris extract AMPD-isostearoyl hydrolyzed collagen Parfum (fragrance) Isopropyl alcohol Panthenol Isopropyl myristate Benzophenone-4 Benzoic acid Linalool Geraniol PEG-8 Benzyl alcohol Hexyl cinnamal Benzyl salicylate Citronellol Alpha-isomethyl ionone Limonene.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000631