0
K pokladně

Hamé Džem Meruňka se snížením obsahem cukru

230 g
Běžná cena
44,90 Kč 195,22 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hamé meruňkový džem se sníženým obsahem cukru.

Džemy vynikají jedinečnou harmonií chutí a vůní létem prosluněného ovoce. Základem pro jejich výrobu je kusové ovoce, dodávané především prostřednictvím pulpy (mražením konzervované kusové ovoce nebo jeho části).

O VÝROBCI

Společnost Hamé je lídrem na českém trhu chlazených a trvanlivých potravin a je jednou z největších firem svého druhu v celé střední Evropě. Její základy leží ve dvacátých letech dvacátého století. Ve svém neustále se rozšiřujícím sortimentu nabízí paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, ovocné směsi, džemy, kompoty, kojeneckou stravu, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

DOPORUČENÍ

Džemy Hamé se hodí k namazání na pečivo, palačinky nebo lívance.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 0 - 28 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte v chladničce do 10 °C a spotřebujte do 7 dnů.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Meruňky 45 %, cukr, voda, želírující látka: pektin, regulátory kyselosti: kyselina citronová, citrát sodný, antioxidant: kyselina askorbová, stabilizátor: chlorid vápenatý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 693 kJ
Energetická hodnota 163 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 39.9 g
Z toho cukry 39.3 g
Bílkoviny 0.3 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Příchuť Meruňka a broskev

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007349