0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Life Code Liposomal Vitamin D 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
419,00 Kč 4,66 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Vitamin D v lipozomální formě pro zdravou imunitu. Dr. Max Life Code Liposomal Vitamin D obsahuje 2000 IU vitaminu D v lipozomální formě (Liposovit ®-D3). Lipozomální forma zajišťuje rychlé dodání vitaminu D do krevního oběhu a jeho maximální vstřebatelnost v organismu.  Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je syntéza vitaminu D v pokožce nedostatečná, a proto ho doporučujeme doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Vitamin D je důležitý pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Přípravek je určen pro dospělé.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.  

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin D3 50 µg (2000 IU) v jedné kapsli (1000 % referenční hodnoty příjmu).

Liposovit ®-D3 – lipozomální vitamin D 2000 IU [maltodextrin, stabilizátor (arabská guma), zahušťovadlo (glycerol), emulgátor (lecitiny), antioxidant (alfa-tokoferol), cholekalciferol], kapsle [stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa)], protispékavá látka (oxid křemičitý).

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 18
Skupiny vitamínů D3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50151680