0
K pokladně

UGO Kombucha Yerba maté s malinou

500 ml
Běžná cena
79,90 Kč 159,80 Kč/l

Značka: UGO

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nealkoholický fermentovaný nápoj z Yerba maté s malinou a probiotickou kulturou.

UGO kombucha obsahuje 500 000 000 probiotik v každé lahvičce. Je připravená z kvalitního sypaného čaje Yerba maté šťávy z malin. Je vyrobená na míru vyvinutým řízeným procesem fermentace značky Prager´s a očetřená vysokým tlakem, tj. paskalizací. Kombucha obsahuje probiotika, která mají detoxikační účinky, podporují trávení a posilují imunitu. Najdete v ní také antioxidanty ochraňující buňky. Nepasterováno, RAW, bez umělých barviv, aromat a konzervantů. 

O značce:

UGO je česká firma založená v roce 2005, která přišla s konceptem čerstvých šťáv a zdravého stravování. UGO šťávy a smoothies vyrábíme v moravském Krnově a využíváme, pokud je to možné, lokální suroviny od českých farmářů a zemědělců. Zdravé a vyvážené složení, čerstvé a lokální suroviny - to je koncept, který přispívá k udržení přirozené rovnováhy nejen ve stravování, ale i ve způsobu života. Pro výrobu kombuchy jsme se spojili se značkou Prager´s, odborníkem na fermentaci.  

Název a adresa výrobce:

UGO trade s.r.o., Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Za Drahou 165/1, PSČ 794 01

Skladovací podmínky
Uchovávejte při teplotě 2-8°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 41 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 41 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Výluh z Yerba maté (voda, Yerba maté), cukr, maliny (3 %), kombuchová kultura bakterií a kvasinek, probiotická kultura Bacillus coagulans BC15 (min. 100 milionů ve 100 ml). Obsah alkoholu: <0,5 %. Obsahuje přírodní kofein z Yerba maté.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 84 kJ
Energetická hodnota 20 kcal
Tuky < 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 5 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl < 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1079321