0
K pokladně

got2b Beach Boy matující pasta na vlasy

100 ml
Běžná cena
189,90 Kč 1 899,00 Kč/l

Značka: got2b

Země původu:
Německo
Popis produktu

Surfařský styl, co nemá háček! Got2b Beach Matt matující pasta na vlasy vytváří texturované a matné surfařské účesy s pohodovou fixací, ať už rozcuchané, zkrocené nebo rovné. Nejdůležitější vlasnost této pasty na vlasy: je matná.

Výhody produktu na první pohled:

  • Surfařský look
  • Pohodová fixace 3
  • 97 % přírodních složek*
  • Recyklovatelné balení**
  • 100 ml

Použití: Matující stylingovou pastu použijte na vlhké nebo suché vlasy. Vetřete do dlaní a rozcuchejte nebo uhlaďte jednotlivé sekce vlasů dle potřeby.

*Včetně 56,7 % vody
**Přečtěte si místní pokyny k recyklaci.

Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s., Průmyslová 1472/11, 102 19 Praha 10 Hostivař, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua (water, eau), Glycerin, Rhus verniciflua peel cera (rhus verniciflua peel wax), Glyceryl stearate SE, Cera carnauba (copernica cerifera (carnauba) wax, cire de carnauba), Ricinus communis (castor) seed oil, Stearic acid, Palmitic acid, Sorbitol, Parfum (fragrance), Benzyl alcohol, Phenoxyethanol, Hydrogenated castor oil, Caprylyl glycol, Ethylhexylglycerin, Caramel, Dehydroxanthan gum, Charcoal powder, Linalool, Geraniol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1079068