0
K pokladně

Mac Toys Plyš do mikrovlnky - jednorožec

Běžná cena
349,90 Kč 349,90 Kč/ks

Značka: Mac Toys

Země původu:
Čína
Popis produktu

Jednorožec, které voní po levanduli. 

Dejte zvířátko na 2 minuty do mikrovlnné trouby. Po nahřátí zvířátko hřeje až 2 hodiny. Používá se na bolavé bříško nebo záda.

O dodavateli

MPK Toys CZ s.r.o. je česká rodinná obchodní společnost v majetku a pod vedením rodiny Šůlů, která patří k předním velkoobchodům zabývajícími se velkoobchodním prodejem hraček v České a Slovenské Republice, jejichž historie sahá až do roku 1992.

MPK Toys CZ s.r.o. dodává na český a slovenský trh výrobky světoznámých hračkářských značek, jako jsou LEGO, Mattel, Hasbro, Simba Toys, Ravensburger a další. Mimo tyto značky společnost MPK Toys CZ s.r.o. dováží celou řadu světově známých výrobců hraček, mezi něž patří například John, Klein, Make it Real či Hauck. Nezanedbatelnou součástí nabídky jsou hračky dodávané pod značkou Mac Toys, která je rovněž součástí rodinné skupiny firem. Nabídka je doplněna o širokou nabídku kvalitních hraček české produkce. 

Adresa dodavatele
MPK Toys s.r.o., Lidická 481, 273 51 Unhošť, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1078677