0
K pokladně

Phyteneo Otic Solution ušní kapky/sprej 10 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
247,00 Kč 247,00 Kč/ks

Značka: Phyteneo

Popis produktu

Ušní kapky jsou vhodné pro odstraňování mazu, vody a nečistot ze zevního zvukovodu, k mírnění obtíží (bolest, zarudnutí, svědění) a prevenci onemocnění zevního zvukovodu.

Použití

Před použitím ohřejte roztok na tělesnou teplotu (36-37 °C), například ohřátím v dlaních.
Pomocí pipetky aplikujte 2-3 kapky do vyústění vnějšího zvukovodu. Pipetka umožňuje jednoduchou aplikaci kapek v jakékoli poloze. Je vhodná i pro ležící kojence. Roztok rychle zateče i do obtížně přístupných částí zvukovodu. Pokud dáváte přednost použití mechanického rozprašovače, vyjměte jej z ochranného obalu a pevně našroubujte na lahvičku namísto uzávěru s pipetkou. Několikrát stiskněte, aby došlo k nasátí kapaliny. Konec rozprašovače vložte do vyústění vnějšího zvukovodu a 2-3 krát stiskněte.
Kapky používejte 2-4x denně pro každé ucho.
Než začnete ucho čistit, vyčkejte alespoň 10 minut od aplikace kapek.
Doba souvislého používání by neměla přesáhnout 5 dnů.
V případě mechanického čištění uší používejte vatové tyčinky s obezřetností, neboť mazová zátka může být obtížně přístupná a může dojít k jejímu zasunutí hlouběji do zvukovodu.

Upozornění

Nepoužívejte prostředek v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou z jeho složek. Prostředek neaplikujte v případě porušeného bubínku. Při zasažení očí vypláchněte tekoucí vodou. Při náhodném požití vypijte větší množství vody a kontaktujte lékaře. Těhotné nebo kojící ženy a děti mladší 3 let by měly prostředek používat po konzultaci s odborným lékařem. Děti mladší 15 let by měly prostředek používat pod dozorem dospělých.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: CE 2265.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glycerin, Butylene Glycol, Cholin Salicylate, Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Herbarum extractum ex Calendulae flos cum calyce, Verbasci flos et Hyperici herba, Thymolum. Obsah léčivých látek v 1 g: Cholin Salicylate 80 % 174 mg, Herbarum extractum ex Calendulae flos cum calyce, Verbasci flos et Hyperici herba 82 mg, Thymolum 1 mg.

Charakteristika

Forma Sprej

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50132618