0
K pokladně

Gyntima Probiotica vaginální čípky 10 ks

Zdravotnické prostředky
Původní cena
247,00 Kč
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Gyntima

Popis produktu

Vaginální čípky Gyntima Probiotica vytvářejí živnou půdu pro laktobacily, podporují udržování gynekologického zdraví ženy. Zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi. Mají protizánětlivé účinky.

Dávkování

Používejte dlouhodobě jako součást pravidelné péče o zdravé prostředí pochvy. Zejména vhodné je používaní čípků v období menopauzy a kojení, při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie, po návštěvě koupaliště. V akutním případě se doporučuje aplikace 1 čípku 1x denně, ideálně večer, po večerní hygieně. Délka léčby – 10 dní. Při preventivním používání se čípky aplikují 2x týdně, dlouhodobě. Před použitím čípků doporučujme důkladně umýt ruce i ošetřenou oblast.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PEG 32, lactosum, polysorbatum 20, PEG 20, Natrii chloridum, Acidum lacticum, Magnesii sulphas, Proteose pepton, Extractum Salviae officinalis, Acidum folicum.

Charakteristika

Forma Čípek

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50114040