0
K pokladně

Phyteneo Žaludeční kapky 20 ml

Doplněk stravy
20 ml
Běžná cena
177,00 Kč 885,00 Kč/100 ml

Značka: Phyteneo

Popis produktu

Phyteneo Žaludeční kapky obsahují extrakt pelyňku pravého s vysokým obsahem hořčin, extrakt z vachty, hořce, meduňky a anděliky. Další účinné složky jsou mátová, kmínová, skořicová a pomerančová silice. Extrakt z vachty trojlisté podporuje správnou funkci střev.

Dávkování

Dospělí 10 kapek 3x denně, děti od 5 let 5 kapek 3x denně. 

Před použitím protřepejte. Podávejte před jídlem, nejlépe v cca 150 ml vlažného čaje, případně přímo na lžičce.

Upozornění

Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku, při těhotenství a kojení. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 5 let. Případný zákal je způsobený vysokým podílem rostlinných výtažků a nesnižuje jakost přípravku. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, lihovodný extrakt kořene hořce a anděliky, list vachty, citronové oplodí, nať meduňky a pelyňku (440 mg, 220 mg), glycerol, hydroxypropylmethylcelulóza, silice mátová (0,3* mg, 0,15** mg), skořicová (0,12* mg, 0,06** mg), kmínová (0,12* mg, 0,06** mg) a pomerančová (0,2* mg, 0,1** mg), dispergační látka propylenglykol, konzervanty benzoan sodný a sorban draselný. Obsah lihu do 15 % obj.

*Množství složky v doporučeném denním dávkování pro dospělé.
**Množství složky v doporučeném denním dávkování pro děti.

Charakteristika

Forma Kapky
Věk od (v letech) 5

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50039477