0
K pokladně

Cibule. Hovězí vývar

1 l
Běžná cena
119,90 Kč 119,90 Kč/l

Značka: Cibule.

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

HOVĚZÍ VÝVAR

Vývar je základ

Vývar je základem každé kuchyně. Proto je i základním produktem Cibule. Je plný chuti, nutričně bohatý, uvařený podle tradiční receptury, ale nejmodernější cestou.

Cibule. Hovězí vývar je silný vývar z opečených hovězích kostí a zeleniny, dochucený pouze bylinkami a kořením, tažený 12 hodin. 

  • Vhodný pro další kreativní použití v kuchyni. 
  • Použijte jako základ pro polévky, omáčky, šťávy, rizota, pro dušení a pečení. 
  • Můžete ho pít i samotný, zahřeje a dodá vám sílu a energii. 
  • Při nižší teplotě má vývar díky vysokému obsahu kolagenu rosolovitou konzistenci, stačí ho nechat povolit.

 

Skladujte při pokojové teplotě. Díky unikátní skandinávské technologii je trvanlivost 12 měsíců od data výroby, po otevření můžete uchovat v lednici 3 dny. Pokud byste i potom vývar nespotřebovali, můžete ho jednoduše zamrazit.

Proces přípravy

 

Cibule. vývar je vařený tak, jak má správně být. Opečeme kosti, zeleninu, přidáme bylinky, koření, vodu a nic víc. Díky high-tech varnému zařízení umíme připravit nutričně bohatý vývar z čerstvých surovin, a to tradiční metodou pomalého vaření. Po uvaření projde vývar speciálním technologickým ošetřením, které umožní vývar ihned po uvaření bez přístupu vzduchu zabalit a zaručit tak maximální možnou kvalitu produktu po celou dobu trvanlivosti. Celý proces přípravy vývaru je pečlivě monitorován, aby zaručoval vždy stálou vysokou kvalitu a chuť skutečného vývaru. 

Vaříme z pečlivě vybraných surovin u farmářů a lokálních dodavatelů, ale umíme také zachraňovat a dále zpracovat produkty z farem a chovů, které by se jinak jen těžko využily, protože kvůli malým detailům neodpovídají standardním potřebám trhu. Na vaření využíváme pestré zdroje energie, hlavně tu ze solárních panelů a zbytkového tepla z mrazíren, a tím jsme velice efektivní. Vyvařené kosti a zeleninu - pro někoho možná odpad - ale pro nás cenný bio produkt, umíme využít dál. Posíláme jej do bio-plynných elektráren a zpětně tak vytváříme skvělý produkt, který slouží dnes jako cenný a čistý zdroj energie. Vypálená hmota z bio-plynných elektráren je využívána jako velmi kvalitní hnojivo pro zemědělství a tam se naše cesta vrací opět na začátek.

Příběh Cibule. Radost z jídla.

Cibule se zrodila v srdci šéfkuchaře Filipa Sajlera z touhy nabídnout lidem jídlo jako v restauraci. Jídlo, které si budou moct vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Filip dal proto dohromady tým s mezinárodními kulinářskými zkušenostmi, nejvyšší odborností, úžasný řetězec farem i dodavatelů a špičkovou skandinávskou technologii. Více jak dva roky jsme všichni společně ladili komplexní řešení a každý detail.

Právě teď jdeme na trh a budeme s láskou a péčí koncept rozvíjet dál. Každý den vždy o kus lépe, od pečlivého výběru surovin, přes úpravu jídel nejmodernější technologií, šokovým zchlazením a balením do krabiček. I když máme obal recyklovatelný a z lokálního zdroje, náš cíl je dál hledat ekologické řešení. Cibule. musí mít vždy všechno 100% čerstvé, z nejlepších surovin a v maximální kvalitě. Cibule. se stala naší vášní.

Jídlo od Cibule. můžete mít vždy doma v lednici, nemusíte na něj čekat, je připraveno k rychlému ohřátí a servírování. Jídlo už nemusí být mnoho času v kuchyni, jídlo od Cibule. je radost a skutečné řešení.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
EAT PERFECT s.r.o., Pražská 673, 431 51 Klášterec nad Ohří
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 217 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 214 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

vývar (pitná voda, hovězí kosti 38 %, cibule, mrkev, celer, směs koření, slunečnicový olej).

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 105 kJ
Energetická hodnota 25 kcal
Tuky < 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g
Sacharidy 1.4 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 3.5 g
Sůl 0.25 g

Alergeny

Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078248