0
K pokladně

Vitana Grilovaná zelenina

25 g
Akční cena 18,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
25,90 Kč 1 036,00 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Seciálně připravená směs česneku, zázvoru a aromatických bylinek určená pro přípravu všech druhů grilované zeleniny, zeleninových pokrmů nebo směsí masa a zeleniny. 

Koření se výborně hodí také k přípravě grilovaných masových specialit. Směs obsahuje sladkou papriku a kurkumu, které dodají pokrmu přirozeně výraznou barvu. V praktickém zavíracím sáčku.

O značce

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods CZ/SK,277 32 Byšice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá sůl  52 %, sušený česnek mletý, sušená cibule mletá, zázvor mletý, hořčice bílá mletá, paprika sladká mletá, aroma, glukóza, sušený celerový kořen mletý, sušená petrželová nať, sušená rajčata drcená, kurkuma mletá, kmín mletý, korinadr mletý, muškátový ořech mletý, nové koření mleté, tymián mletý, sušená červená paprika drcená, chilli mleté, paprika pálivá mletá, protispékavá látka  E 341, oregano,  pepř bílý mletý, jalovec mletý.
 

Alergeny

Celer Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078222