0
K pokladně

Vitana Mletá masa

25 g
Běžná cena
25,90 Kč 1 036,00 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Směs je speciální kombinací česneku, nového koření, majoránky a zázvoru, která se hodí do všech druhů mletých mas. 

Česnek dodá masu pikantní chuť, majoránka a zázvor zase zajímavou vůni. Nejčastěji se používá k přípravě karbanátků, sekané, masových kuliček nebo špízů. Hodí se také do masových směsí k plnění paprikových lusků, zapékaných lilků a cuket, do směsí na topinky či do paštik a masových hašé.

O značce

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods CZ/SK,277 32 Byšice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá sůl 30 %, cibule sušená mletá, česnek sušený mletý, pepř černý mletý 14 %, nové koření mleté, majoránka drhnutá 6 %, muškátový květ mletý, zázvor mletý, kmín mletý, protispékavá látka E 341.
 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078220