0
K pokladně

Vitana Paprika uzená (sladká) mletá

20 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
22,90 Kč 1 145,00 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Uzená paprika má tmavě červenou barvu, kořeněnou chuť a opojné kouřové aroma. 

Získává se sušením a pomalým uzením sladké papriky. Stačí přidat špetku do jídel, kde se běžně používá sladká paprika, a získají nezaměnitelnou chuť a vůni. Skvěle se proto hodí do všech typů gulášů, ale i na kuřecí maso, ryby, pizzu, směsi s rýží a mletá masa. Výborná je i do studené kuchyně k ochucení sýrů a pomazánek. Vynikající chuť získáte v kombinaci s česnekem.

O značce

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods CZ/SK,277 32 Byšice, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 351 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 351 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Paprika sladká uzená

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078217