0
K pokladně

Rudolfs BIO Příkrm květák

120 g
Běžná cena
29,90 Kč 249,17 Kč/kg

Značka: Rudolfs

Země původu:
Lotyšsko
Popis produktu

Zeleninový bezlepkový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce. 

Bez přidaných konzervantů a soli.

Příprava 

Sterilizované. Připravené k jídlu. Před použitím dobře protřepejte. Začněte s malými porcemi a postupně zvyšujte. 

O značce

Značka Rudolfs vyrábí prémiovou dětskou výživu - 100% přírodní bez přísad, bez přidaného cukru a bez konzervantů. Od roku 2015 firma rozšířila nabídku o vývoj prémiových produktů pro všechny věkové kategorie - džemy, smoothies, kečupy, omáčky a pomazánky. Rudolfs si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů. Při výrobě dochází k pečlivé kontrole každého kroku výrobního procesu. Díky tomu je zajištěn široký sortiment produktů, které poskytují dětem a rodinám zdravá jídla s vysokou nutriční hodnotou.

O dodavateli

Jsme česká značka zdravé výživy. Naše potraviny jsou určeny těm, kteří chtějí být v kondici, mít více energie a přitom si užít všechny chutě přírody. Boříme mýtus o tom, že co je zdravé, nemůže být chutné. Proto do naší nabídky vybíráme jen potraviny vyrobené šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, aby v nich zůstalo zachováno vše dobré, co příroda do rostlin uložila.

Adresa dodavatele
Allnature s.r.o, Březhradská 148/3 503 32 Hradec Králové, Česká republika
Skladovací podmínky
Před otevřením - pokojová teplota, po otevření - uchovávejte v chladu a spotřebujte do 48h. Pokud lze střed víčka odmáčknout, nepoužívejte jej. Bezpečnostní vakuové uzavření ,,cvaká" při otervření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Květák* 75%, vod. *-ekologické zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 90 kJ
Energetická hodnota 22 kcal
Tuky 0.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 2.3 g
Z toho cukry 0.9 g
Vláknina 1.4 g
Bílkoviny 1.7 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078181