0
K pokladně

Lenor perličky Vůně Arielu

510 g
Běžná cena
319,90 Kč 627,25 Kč/kg

Značka: Lenor

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Vonné perličky do praní Lenor Unstoppables jsou k dostání v různých variantách, z nichž každá dává prádlu intenzivní vůni a svěžest v každém praní.

 Perličky Lenor Unstoppables dávají prádlu intenzivní svěží vůni až do dalšího vyprání. 

Tato vůně vydrží na oblečení až 12 týdnů (při uskladnění prádla), takže si ho můžete kdykoliv obléknout a bude provoněné vaší oblíbenou vůní. 

Naši odborníci na vůně doporučují Unstoppables s vůní Ariel, která zanechává moderní nádech tradičního parfému bílých květin.

 Tato jedinečná kytice frézií, fialek a růží obklopuje srdce vůně jiskřící tradičními čistými a silnými zelenými aromatickými a aldehydovými svěžími tóny.

 To vše spočívá na základu teplých, uklidňujících dřevitých a jantarových tónů, které poskytují této příjemné vůni rovnováhu. 

O značce

Lenor byl speciálně vytvořen k tomu, aby pomohl udržet svěžest čerstvě vypraného prádla. Lenor je koncentrátový změkčovač tkanin, který zanechává Vaše oblečení jemné a voňavé. Nabídka obsahuje celou řadu výrobků s různými vůněmi a formami použití, což zaručuje, že si vybere opravdu každý.
 

Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o. Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Parfémy, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078077