0
K pokladně

Destination BIO káva zrnková 100% arabika bez kofeinu Destination

250 g
Běžná cena
184,90 Kč 739,60 Kč/kg

Značka: Destination

Země původu:
mimo EU
Popis produktu

I když se jedná o kávu bez kofeinu, povaha této sladké a aromatické arabiky je zachována díky šetrnému odstranění kofeinu ze zelených zrnek pomocí vodní páry. Chuť kávy je dokonale rozvinuta díky řemeslnému pražení kávy Destination, kdy jsou zrnka pražena pomaleji při nižší teplotě než běžné průmyslové kávy. Pro výrobu této kávy byla použita kávová zrna vypěstovaná v souladu s ekologickým zemědělstvím bez použití kontroverzních pesticidů. 

O výrobci 
Bionebio je česká společnost vytvořená pro lidi, kterým na jídle záleží. S mottem „když chcete jíst, ne konzumovat“, přináší řadu nejen biopotravin. Může tak nabídnout kvalitní třtinový cukr, javorový sirup, oříšky, sušené ovoce, v bio kvalitně potom fair trade čokolády, bio pivo, bio sirup z agáve a mnoho dalších potravin.

Adresa dodavatele
Bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% kávová zrna arabika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077728