0
K pokladně

Olma HIGH Protein jogurt Bílý

150 g
Běžná cena
19,90 Kč 132,67 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Neslazený bílý jogurt vyniká hustou a hladkou texturou.

Jeho základem je řecký jogurt s 15 g nejcennějších mléčných bílkovin a 3000 mg esenciálních aminokyselin BCAA v každém balení. Dostatečný příjem kvalitních bílkovin je spolu s dostatkem přiměřeného pohybu důležitý pro udržení a tvorbu svalů.

Díky vysokému obsahu bílkovin vás náš jogurt rychleji zasytí, což ocení nejen sportovci.  Jogurt je vyroben pouze z mléka nejvyšší kvality Q CZ. Ze stejného mléka je připravena i mléčná bílkovina, kterou do jogurtu přidáváme. Neslazený bílý jogurt vyniká přirozenou jemně kyselou chutí a je proto vhodný i k přípravě dezertů a salátů.  

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě +2°C do +6°C.
Název a adresa výrobce
OLMA, a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 28 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 28 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, jogurtové kultury.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 267 kJ
Energetická hodnota 64 kcal
Tuky 1.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.7 g
Sacharidy 4.4 g
Z toho cukry 4.4 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0.09 g

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007223