0
K pokladně

Dr. Oetker Premium Ovesná kaše Belgická čokoládá

55 g
Běžná cena
17,90 Kč 325,45 Kč/kg

Značka: Dr. Oetker

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Zdravá pauza s Premium ovesnými kašemi Dr. Oetker! 

Vyvážená receptura obsahuje 67 % celozrnných ovesných vloček, syrovátku, pravou belgickou čokoládu a drcené kakaové boby. Ovesná kaše je zdrojem vlákniny a magnézia a má nízký obsah soli a cukru. Díky kvalitním surovinám a jednoduché přípravě je skvělou volbou k snídani nebo jako rychlé občerstvení během dne. Ovesné vločky obsahují beta-glukany, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. 

Nezapomeňte, že součástí zdravého životního stylu je nejen různorodá strava, ale také aktivní pohyb a pozitivní myšlení. Žijte zdravě.

O výrobci

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Tradice společnosti Dr. Oetker na českém území sahá až do roku 1908, kdy byla založena první zahraniční pobočka firmy v Rakousku-Uhersku. Dalším významným krokem bylo založení firmy na území Československa v Brně v roce 1923. Posledním zásadním milníkem byl opětovný vstup na československý trh v roce 1991 a založení společnosti pro Českou republiku v roce 1993.

V současnosti patří Dr. Oetker k nejvýznamnějším potravinářským výrobcům práškového sortimentu.

Sortiment značky Dr. Oetker v České republice obsahuje více než 150 výrobků. Tento počet se neustále zvyšuje na základě permanentního inovačního procesu firmy. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje přísady, dekorace a směsi na pečení, pudingy a jiné dezerty v prášku, sladká a slaná jídla v prášku, přípravky na zavařování, nápoje v prášku, mražené pizzy, a čerstvé dezerty. 

Adresa dodavatele
Dr. Oetker spol. s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno, Česká republika
Návod k přípravě
Obsah sáčku stačí nasypat do misky, zalít 150 ml horké vody, zamíchat, nechat odstát 3–5 minut a výborná kaše je připravena.
Skladovací podmínky
Skladujte v chladu a suchu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 167 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 61 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

67% celozrnné OVESNÉ vločky, cukr, 7,6% SYROVÁTKA v prášku, 4,1% čokoláda (kakaová hmota*, cukr, kakaové máslo*, emulgátor (lecitiny (SÓJOVÉ BOBY))), bramborový škrob, 3,6% * drcené kakaové boby, 3,6% belgická čokoláda v prášku (cukr, kakaová hmota*, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku*, přírodní aroma), kakaový prášek, hořečnaté soli kyseliny citrónové. Může obsahovat stopy (VEJCE, SKOŘÁPKOVÉ PLODY).  

 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 441 kJ
Energetická hodnota 105 kcal
Tuky 2.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 16 g
Z toho cukry 4.8 g
Vláknina 2.4 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.03 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077645