Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Mobility Complex 6 Active 180 tablet

Doplněk stravy
180 ks
Běžná cena
839,00 Kč 4,66 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Doplněk stravy Dr. Max Mobility Complex 6 Active je nejkomplexnějším preparátem v kategorii kloubních přípravků značky Dr. Max. Unikátní složení přípravku Dr. Max Mobility Complex 6 Active pomáhá udržovat vaše klouby v dobré kondici. Přípravek obsahuje kombinaci hned šesti osvědčených složek: glukosamin, MSM, chondroitin, hyaluronát sodný, nativní kolagen a vitamin C.

Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety přípravku Dr. Max Mobility Complex 6 Active denně. Tablety lze užít i najednou. Přípravek užívejte nejméně 2 měsíce. Kúru opakujte 2–3x do roka. Optimální je dlouhodobé užívání přípravku. Tablety je doporučeno užívat po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety rozpůlit.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Výrobce: Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Nutriční hodnoty

Dr. Max Mobility Complex RHP

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glukosamin sulfát 2KCl 1500 mg, methylsulfonylmethan (MSM) 900 mg, chondroitin sulfát 90 % 600 mg, hyaluronát sodný 60 mg, vitamin C 36 mg (45 % referenční hodnoty příjmu), kolagen typu II 10,2 mg ve třech tabletách.

Glukosamin sulfát 2KCl, methylsulfonylmethan (MSM), chondroitin sulfát 90%, zahušťovadla (sorbitol, mikrokrystalická celulóza), potahové látky [stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), škrob, odpěňovač (polyethylenglykol), emulgátor (hydroxypropylcelulóza), protispékavé látky (talek, mastné kyseliny), barviva (oxidy a hydroxidy železa)], hyaluronát sodný, regulátor kyselosti (fosforečnany vápenaté), voda, kyselina L-askorbová, protispékavá látka (oxid křemičitý), nativní kolagen typu II.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18
Skupiny vitamínů C

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50145273