0
K pokladně

StrepHerbal Černý bez a Echinacea 24 pastilek

Doplněk stravy
24 ks
Původní cena
219,00 Kč
110,00 Kč 4,58 Kč/ks

Značka: StrepHerbal

Popis produktu

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 2 až 12 pastilek denně.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při alergii nebo přecitlivělosti na některou složku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavý účinek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje umělá barviva a příchutě. Bez přidaných konzervantů.

Nutriční hodnoty

StrepHerbal Černý bez a Echinacea je doplněk stravy ve formě pastilek s obsahem extraktů z echinacey, černého bezu a jitrocele doplněné vitaminem C a zinkem, které příznivě ovlivňují imunitní systém.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin C 80 mg​ (100 % RHP)​, extrakt z echinacey​ 30 mg​, extrakt z bezu​ 30 mg, extrakt z jitrocele​ 40 mg, zinek 2,3 mg​ (23 % RHP) v jedné dávce (2 pastilky). RHP ……. referenční hodnota příjmu. Sladidlo ze stévie.

Charakteristika

Forma Pastilky
Skupiny vitamínů C
Skupiny minerálů Zinek
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50142025