0
K pokladně

Olma HIGH Protein nápoj Mango a maracuja

320 g
Běžná cena
29,90 Kč 93,44 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Olma HIGH Protein nápoj Mango a maracuja

Zakysaný mléčný nápoj s broskvemi, mangem a maracujou je typický vysokým obsahem bílkovin a o 30 % sníženým množstvím cukru. Moderní jogurtová kultura a mléčná bílkovina vytvářejí jemnou a plnou chuť. Nápoj je dobrým zdrojem zasycení a zároveň doplní energii.

Moderní jogurtová kultura a mléčná bílkovina vytvářejí jemnou a plnou chuť . Nápoj je dobrým zdrojem zasycení a zároveň doplní organismu energii a živiny. Potěší tak nejen sportovce , ale všechny, kteří hledají zdroj komplexní obře stravitelné bílkoviny. Bez lepku.

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě od +2°C do +8°C.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 14 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, ochucující složka 15  % (cukr, broskvová šťáva 13%,  mangové pyré  10 %, marakujová šťáva 7 %,  modifikovaný škrob, aroma, paprikový extrakt),  mléčné kultury. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 304 kJ
Energetická hodnota 64 kcal
Tuky 0.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 9.6 g
Z toho cukry 9.1 g
Bílkoviny 6.3 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007219