0
K pokladně

Freixenet White 0 %

750 ml
Běžná cena
159,90 Kč 213,20 Kč/l

Značka: Freixenet

Země původu:
Německo
Popis produktu

Freixenet Bílé 0%

Bílé směsné víno 0% od společnosti Freixenetje bílé víno vynikající kvality bez alkoholu. Toto španělské víno bylo odalkoholizováno při nízké teplotě pomocí vakuové destilace, aby se co nejlépe zachovalo aroma a chuť. Víno se vyznačuje světle žlutou, průhlednou barvou a příjemnou vůní čerstvého ovoce s výraznými tóny melounu a broskví, které jsou vyváženy jemnými květinovými tóny. Víno bylo odalkoholizováno bez přídavku vody, čímž si zachovalo chuťové a aromatické vlastnosti i zdraví prospěšné vlastnosti, ale bylo zbaveno alkoholu, a tedy i zbytečných kalorií. Chuť je svěží, ovocná s vyváženou kyselinkou a příjemným, nepříliš dlouhým závěrem.

Freixenet SA je společnost s více než 150letou vinařskou tradicí, kterou nyní vede již pátá generace rodiny Ferrerů. V současné době působí ve 140 zemích a vlastní nejsilnější značky šumivých vín na světě, přičemž je vývozcem 80 % španělské Cavy. Přestože výroba Cavy je jádrem skupiny Freixenet, společnost se podílí také na výrobě vysoce kvalitních vín v dalších významných vinařských oblastech, včetně Itálie, Argentiny, Mexika, USA a Francie.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
nealkoholický nápoj, OXID SIŘIČITÝ

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077359