0
K pokladně

Freixenet Red 0 %

750 ml
Běžná cena
139,90 Kč 186,53 Kč/l

Značka: Freixenet

Země původu:
Německo
Popis produktu

Freixenet Red 0 % 

Červené víno Red Blend 0% od Freixenet je kvalitní červené polosladké nealkoholické víno. Španělské víno bylo dealkoholizováno při nízké teplotě, pomocí vakuové destilace, pro nejlepší zachování vůně a chuti. Víno se vyznačuje rubínově červenou barvou a intenzivní ovocnou vůní, s výraznými tóny švestky, sladké třešně, lesního ovoce a dokonce i rozinek. Víno bylo dealkoholizováno bez přidání vody, díky čemuž si zachovalo chuťové a aromatické vlastnosti vína, stejně jako jeho zdraví prospěšné vlastnosti, ale bylo zbaveno alkoholu, a tedy i zbytečných kalorií. V chuti silně ovocné, s jemnými tříslovinami, skvěle vyvážené.

Freixenet SA je společnost s více než 150 letou tradicí výroby vína, kterou v současné době provozuje pátá generace rodiny Ferrer. V současné době působí ve 140 zemích a má nejsilnější značky šumivého vína na světě, přičemž je vývozcem 80% španělské Cavy. Přestože výroba Cavy je srdcem skupiny Freixenet, společnost se zavázala vyrábět vysoce kvalitní vína v dalších významných vinařských oblastech, m.in. v Itálii, Argentině, Mexiku, USA a Francii.

Země původu Španělsko Barva Červená Výrobce Freixenet Sladkost Sladká Ostatní Nealkoholické 0% Charakteristika Silně ovocná

Složení: odalkoholizované víno (95%), rektifikovaný zahuštěný hroznový mošt, přírodní aromata, konzervační látky: sorban draselný, oxid siřičitý. Obsahuje siřičitany.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
nealkoholický nápoj, OXID SIŘIČITÝ

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077358