0
K pokladně

Olma Pierot Smetanový jogurt na černých třešních

175 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
22,90 Kč 130,86 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ve stylovém kelímku najdete ovocnou vrstvu černých třešní, která je překrytá hustým smetanovým jogurtem. A je jen na Vás, zda si vše promícháte do jednoho lahodného celku nebo si vychutnáte zvlášť jogurt jen lehce převrstvený ovocem. Zážitek je pokaždé jiný, ale výsledek vždy vynikající. Neobsahuje lepek. 

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
OLMA, a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana, Cukr,třešně 5,7%,Glukózo-fruktózový sirup,zahušťovadla modifikovaný škrob a pektin,barvivo anthokyany,regulátor kyselosti kyselina citronová a citronan sodný,Aroma,jogurtové kultury.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 562 kJ
Energetická hodnota 134 kcal
Tuky 8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.2 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.07 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Třešeň
Obsah tuku v jogurtu 6 - 9,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007211