0
K pokladně

Jacobs Decaffeinato 6 Lungo (kapsle pro Nespresso®*)

20 dávek
Běžná cena
154,90 Kč 7,75 Kč/dávka

Značka: Jacobs

Země původu:
Francie
Zákonný název
Pražená mletá káva v kapslích
Popis produktu

Toto lungo bez kofeinu se vyrábí pouze z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních kávových zrn, která jsou šetrně pražena, aby se vytvořila jemná, hladká vůně a sladké tóny. 

Intenzita: 6

O značce

Zažijte jedinečnou sílu magického aroma káv Jacobs. Dejte si šálek kávy, přivoňte si magického aroma a sněte s otevřenýma očima. S Jacobs kávou jednoduše nic není nemožné.

Johann Jacobs založil svůj podnik v německých Brémách již roku 1895 na velmi silném základě, kterým byl prostý sen. Zakladatel značky totiž rozuměl síle kávového aroma, jež dokáže probudit naše dávno zapomenutá přání a rozhodl se splnit si svůj vlastní sen. Tím bylo dopřát jedinečný požitek z kávového aroma Jacobs všem obyčejným lidem. Skrze kávu a její výjimečné aroma se Jacobs snaží toto poselství šířit i nyní.

Návod k přípravě
Používejte dle návodu přístroje. Vhodné pro Nespresso®* kávovary
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS , Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam The Netherlands
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

káva pražená mletá bez kofeinu v kapslích

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1076722